Haber

AK Parti milletvekili adayı gittiği esnafın dükkânının camına bu notu yazdı.

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Vehbi Koç, Yomra ilçesinde esnafları ziyaret ederken “Seçimden sonra bekleyeceğiz” diyen esnafın iş yerinin camına keçeli kalemle, “14.04.2023 Ben Vehbi’yim” yazdı. Koç, seçimden sonra tekrar geleceğim. Unutursam lütfen arayın” diyerek vatandaşlarla bağını koparmayacağına dair açıklamalarda bulundu.

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Vehbi Koç, ilçe programları kapsamında gittiği Yomra’da esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek 14 Mayıs 2023 seçimleri için destek istedi.

14 Mayıs 2023 seçimlerinin sadece bölgesel değil küresel anlamda da büyük önem taşıdığını belirten Milletvekili Aday Vehbi Koç, “Her yüzyılda kartlar yeniden karışıyor ve dünya çapında yeni güç dengeleri oluşuyor. yerel bir güçten bölgesel bir güce geçiş yapan Türkiye’nin daha da güçlendiği ve küresel bir varlık kazandığı yüzyıldır.Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan güç olma hedefini ‘Yüzyıl’ olarak belirlemiştir. Hindi.’ Yeni yüzyılda ülkemizi bir üst kategoriye taşıyacak tek kural, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden devlet başkanı seçilmesi ve TBMM’de iktidarı pekiştirecek yeterli çoğunluğa ulaşmasıdır.Bütün gayretimiz, Emeklerimiz; 20 yıldır verilen emekler boşa gitmesin diye böyledir” dedi.

Yomra ilçesine yaptığı ziyarette vatandaşlarla güzel diyaloglar kuran Milletvekili Adayı Koç, bir esnafa keçeli kalemle iş yerinin camına yazı yazarak “Milletvekili seçildiğinizde asla uğramazsınız” dedi. , “14.04.2023 Ben Vehbi Koç, seçimden sonra tekrar geleceğim. Unutursam lütfen arayın” ve ayrıca telefon numarası. aşağıya eklendi. Milletvekili Aday Koç, birkaç dükkanın ofis camlarına da aynı sözü yazdı ve çevresindekilerin beğenisini topladı. – TRABZON

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu