Haber

Murat Kurum: Tabii ki seçimde Bakanlığın yetkisini kullanacağım

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Cüneyt Özdemir’in Youtube programına konuk oldu ve gündemi değerlendirdi.

Cüneyt Özdemir’in Twitter’da paylaştığı kayda göre, Bakan, “Bir dinleyicimiz sordu, bakanlığın yetkisini seçimlerde kullanıyor musunuz?” sorusuna ise şu yanıtı verdi: “Bakanlık yetkisi verilirse yetkilerimi kullanıyorum. Elbette kullanırım.”

‘AKŞAMINA İMZA ATIYORUZ’

Kurum, şöyle devam etti: “Neden kullanıyorum? Vatandaşımızın bir sorunu varsa o sorunun çözümüyle ilgili… (‘Seçim kampanyanızda kullandığınız yönünde bir eleştiri var. ’) diyor ki, ‘Burayı rezerv ilan edin Sayın Bakanım, bunlardan ve bu muafiyetlerden yararlanalım.’ Bu gece imzalıyoruz.

2D’de sorun var. Hızlı bir şekilde bize gönderirse bir sistem kurmuş oluyoruz. Temelini atıyoruz… Muhtarımız Fındıklı mahallesinde park istedi. Gidip hızlıca parkı yaptık. Bir şeyler eksik, kentsel dönüşüm talebi var. Bunların hepsini, bakanlığımızın tüm yetki ve gücünü kullanıyoruz, her zamanki gibi kullanacağız. Bu bakanlığın işi. Onun dışında bakanlığın tek kuruşunu mali olarak kullanmıyoruz, bize ait. Bir minibüsümüz var. Ekibimiz arka arkaya 2 minibüse biniyor. 3 minibüsle seyahat ediyoruz.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu