Teknoloji

Twitter Hesabının “Akışında” Sorun Olduğunu Düşünen Kullanıcılar, Haklı Olabilirsiniz!

Geçtiğimiz ay birçok Twitter kullanıcısı, ana sayfadaki ‘Sana özel’ bölümünde karşılaştıkları bir yanılgıdan bahsetmişti. Twitter bunun bir güvenlik sorunu olduğunu kabul etti ve hatanın düzeltildiğini kullanıcılara bildirdi.

Kaynak:https://www.technopat.net/2023/05/09/…

Twitter akışınızın başarısız olduğunu düşünüyorsanız, birçok kullanıcıyla aynı fikirdesiniz. Ancak haberde yer alan bu sorun, bazı kullanıcıların karşılaştığı bir güvenlik sorunuydu.

Birçok kullanıcı için Twitter beslemesi, eski tweet’lerin kaybolduğu ve alakasız içeriğin görüntülendiği bir “Sizin İçin” bölümü içerdiğini düşünüyor.

Öte yandan, Nisan ayında birçok Twitter kullanıcısı, rastgele kullanıcılara tweet’lerini “Size Özel” sekmesinde gösteren bir hatadan etkilendi.

Buna göre Twitter Circle bölümünde, Circle modülü olmayan kişilerin bazı tweet’lerinin zaman tünelinde görünmesine neden oldu.

Twitter Circle, Instagram’ın yakın arkadaşlar özelliği gibi, gönderileri yalnızca seçtiğiniz kullanıcılarla paylaşmanıza olanak tanır.

Şirket, olayın neden meydana geldiğini anlamak için soruşturma başlattı ve bu olayın meydana gelmesinden duydukları üzüntüyü dile getiren bir e-posta ile kullanıcılara ulaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu