Haber

Anneleri enkaz altında kalan Çağrı Çitanak ve Başak Gümülcinelioğlu çifti sosyal medyadan yardım istedi!

Kahramanmaraş’ta meydana gelen büyük deprem Türkiye’yi derinden etkiledi. Binlerce vatandaşın hayatını kaybettiği depremde hala enkaz altında yaşam mücadelesi verenler var. Ünlü oyuncu Başak Gümülcinelioğlu ve eşi Davet Çitanak da enkaz altında kalan anneleri için sosyal medyadan davetiye aldı.

6 Şubat Pazartesi günü Kahramanmaraş’ın merkez üssü Pazarcık’ta 7,6 ve 7,7 şiddetinde iki büyük deprem meydana geldi. Bu deprem 10 ilde büyük yıkıma neden oldu.

Arama kurtarma çalışmalarının sürdüğü deprem bölgesinde hala enkaz altında yaşam mücadelesi veren insanlar var.

Ünlü oyuncu Başak Gümülcinelioğlu ve oyuncu eşi Davet Çitanak, depremin ilk gününden bu yana Hatay’da enkaz altında kalan anneleri için sosyal medyadan çağrıda bulunuyor.

Çitanak, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından “Annem oradaydı! Bu bina en yüksek ve doğal olarak en kalabalık bina. Lütfen bize ulaşın ve daha fazla insanın kurtulmasına yardımcı olun.”

Aynı şekilde eşi Başak Gümülcinelioğlu da, “10 saati aşkın süredir oradalar! Sesler var ekipler henüz gelmedi kimseden ses alamıyoruz. Lütfen bir ekip gönderin. Enkazdan sesler geliyor. Geç kalmasın” dedi.

Çitanak sosyal medyadan yeni bir paylaşımda bulunarak annesi Nevber Yurdal Çitanak için tekrar çağrıda bulundu. Oyuncu, yaptığı paylaşımda annesinin enkazdan çıkmış olabileceğini söyledi. Ayrıca, “Şok ve korkudan konuşamayabilir veya hatırlayamayabilir” diyerek yardım istedi.

İşte oyuncunun payı;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu